Güzellik ve Kuaför Salonu

Soğuksu Mh. Toroslar Cd.

No: 54A - ANTALYA

Radio Frekans

Radio Frekans

Radyo dalgalarının deri ve deri altı yapılardaki su molekül-lerindeki sürtünme etkisi ile bölgesel ısınma oluşturarak kolajen üreticilerini tetiklemesi olarak tanımlayacağımız bu yöntemde, kontrollü bir hasar oluşturularak dokunun kendini onarması ve yenilenmesi ve toparlanması sağlanabiliyor. Uygulama emniyetli, sonuçları, rahatça gözlenecek denli başarılı.

Radio frekansının çalışma prensibi nedir?

Radyo Frekansı (RF), alttaki dokuya tesir etmek üzere epidermise nüfuz edebilen, milyonlarca Hz’lik elektrik dalgası kullanır. Yüksek frekansta titreşim, alttaki dokunun direncini harekete geçirerek yüksek enerji üretmesini sağlayacak ve bu da, alttaki dokunun sıcaklığının anında yükselmesini sağlayacaktır.

Yüksek ısı, lif ve kolajen dokularının aniden kasılmasına ve ardından yeni kolajen üretimine ve birleşime neden olduğundan, istenen cilt sıkılaştırma, kırışıklık giderme ve şekillendirme etkileri gerçekleştirilecektir.

Yüz toparlama ve cilt sıkılaştırma uygulamasının işleyişi nasıldır?

Cildimiz olgunlaştıkça ve sürekli çevresel etkilere maruz kaldıkça, bağ dokusu parçalanmaya başlar ve kırışıklıklar ve diğer yaşlanma belirtileri ortaya çıkar.

Uygulama Alanları

  • Cilt sıkılaştırma
  • Derin ve hafif kırışıklıkların giderilmesi
  • Cilt metabolizmasının hızlandırılması
  • Bütün vücut için anti-aging
  • Gözenek genişlemesinde iyileşme
  • Vücudun güzel bir şekle sokulması

Nasıl uygulanıyor?

Radyo Frekans cihazının başlığı cilt yüzeyinde gezdiriliyor ve bir yandan da özel bir termometreyle cildin istenen sıcaklığa ulaşıp ulaşmadığı sürekli kontrol ediliyor. Hasta, işlem sırasında cildinde yoğun bir sıcaklık hissediyor. Yanma hissinin başladığı an başlık başka bir bölgeye kaydırılıyor. Uygulama süresi 20 – 30 dakika değişiyor ve 5 -10 seans istenilen sonuçları almak için yeterli oluyor. Hasta işlemin tam sonucunu ortalama 2 ay içinde görüyor.

Bilgi ve randevu için bizi arayınız 0 (242) 237 21 13

İletişim