Güzellik ve Kuaför Salonu

Soğuksu Mh. Toroslar Cd.

No: 54A - ANTALYA

Swiss

Swiss Güzellik Salonu

SWİSS GÜZELLİK SALONU 1996 yılında güzel olmanın sağlıklı olmakla mümkün olduğuna inanan ve güzelliğinizi içsel dengelenmeyle taçlandıran yeni adresiniz olması amacıyla kurulmuştur.

SWİSS GÜZELLİK SALONU sıradan bir güzellik salonu olarak değil dermatokozmetoloji alanında benzer-siz hizmetleri ile hem fiziksel hem de zihinsel arınma ile sağlık ve güzelliği bir araya getiren tamam-layıcı bir salon olarak tanımlar.

SWİSS GÜZELLİK SALONU  en iyi olmayı hedefleyen anlayışı ile teknolojik olarak pek çok yeniliğin ilk uygulandığı Salon olma özelliğine sahiptir.

SWİSS GÜZELLİK SALONU sizlere kendinizi gerçek anlamda iyi hisset-tirecek tüm alt yapıya ve birikime sahiptir ve tüm amacımız hayal ettiğiniz görüntüye ve ruh haline ulaşmanızı mümkün kılmaktır…

Neden Swiss?

Kurumsallık

20 yılı dolduran kurumsallaşmış firma olarak engin tecrübe ve deneyimlerimizle bu sektörün içerisindeyiz. Profesyonel ekibimizle sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit edip kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

Teknolojiyi takip ediyoruz.

Tüm uygulamaları ile en ileri teknolojik cihazlar  ve konusunda uzman deneyimli estetisyenler tarafından uygulanmaktadır.

Etkin Ürün Kullanımı

Klinik düzeyde kanıtlanmış etki mekanizmaları ile bilimsel çözümler sunan  ürünleri  uygulamalarda kullanmaktadır. Cildiniz ile uyumlu  ve yüksek standartlarda üretilmişlerdir. Dermatologlar tarafından kabul görmüşlerdir.

Profesyonel Müşteri Yönetimi

Müşterilerimizin salonumuzda yapılan tüm uygulamaları dosya takip sistemiyle takip edilmektedir.

Bilgi ve randevu için bizi arayınız 0 (242) 237 21 13

İletişim